Kalendarium imprez

BENNY G

BENNY G. - to pseudonim rodowitego krakowianina którego zainteresowanie muzyką pojawiło się w 1999r. Wtedy to też pojawił się jego pierwszy klub w którym zaczynał grać i grał jako rezydent czyli Klub Proximo w Lubniu (k.Zakopanego). Potem wszystko szybko sie potoczyło i zaczeły pojawiać sie kolejne propozycje do objęcia rezydentury w innych klubach,
czego dowodem było to jak szybko potrafił odnaleźć sie w świecie imprez i zarażać wszystkich swoim optymizmem i pozytywną energią. Z roku na rok było tylko coraz lepiej.2005r. to pierwszy raz kiedy większe grono mogło posluchać jego seta za pośrednictwem Planeta FM.
W 2006r. został II-Vice mistrzem prezenterów muzycznych. W Polsce odwiedził mase klubów a Pierwszy set poza granicami Polski to występ na finale "Miss Club Poland" w 2010r.Marsa Alam ,2011 Egipt Hurghada z Eska TV, w 2012 na Północnym Cyprze wraz z 4FunTV
a w 2014 Egipt Sharm El Sheikh na "Hollywood Fashion Week". Jako jeden z pierwszych polaków zaprezentował swojego gościnnego seta w klubach których marka znana jest na całym świecie czyli "Pacha" Nabq oraz "Hard Rock Cafe". W 2011r. zadebiutował jako producent muzyczny kiedy to pojawił sie jego pierwszy singiel "Make a Move" w duecie ze znanym DJ'em Producentem Taito.
Singiel ten cieszył sie w polsce dużą sympatią co spowodowało liczne występy na terenie kraju a juz rok pozniej kolejne single "Feel it Way Down" oraz "How We Go" w duecie z DJ'em BBX .
Gatunek muzyczny jaki gra jest praktycznie uzależniony od rodzaju ludzi na danej imprezie lecz utrzymany w klimacie klubowym co pokazuje elastyczność repertuaru w setach i zadbanie o fantastyczną atmosfere.
Obecnie rezydent klubu Moderna Dębica oraz Exlusive Resident w Kula Rzeszów i Pink Kraków.

www.benny-g.com

ATOM!X

Dj Atomix - naprawdę Artur Kotlarz, to pochodzący z Tarnowa dj który
swoją przygodę z muzyką rozpoczął w 2009 roku. To co go wyróżnia to ogromna wszechstronność, potrafi zagrać każdą imprezę a przede wszystkim to człowiek który kocha to co robi. Na jego dorobek artystyczny składa się rezydentura w takich klubach, jak: Blue Lagoon (Bolesław), MultiClub 139 (Śmigno k/Tarnowa), Alfa Club (Tarnów) oraz Kula Bowling&Club (Rzeszów). Miał przyjemność grać na jednej scenie z takimi gwiazdami jak: Ferry Corsten, ATB, Dash Berlin na evencie "Festival 139".
"Uwielbiam to, że mogę zagrać właściwie każdy styl muzyczny na jednej imprezie i przez cały czas kontrolować to co dzieje się na parkiecie… Moje motto brzmi „Dj jest dla ludzi, a nie ludzie dla Dja”, bo największą frajdę sprawia mi widok dobrze bawiących się gości."