Kalendarium imprez

OPIS KLUBU

Kula Bowling & Club – jedyne miejsce w Rzeszowie gdzie na powierzchni 1800 metrów kwadratowych znajdą Państwo 12 profesjonalnych torów bowlingowych, 6 stołów bilardowych, część klubową z dyskoteką, dwa doskonale zaopatrzone bary, „Sport Area” oraz strefę gier video i gier zręcznościowych.

U nas weekend trwa na okrągło!

Przyjdź i przekonaj się sam.

Opis klubu

BOWLING & BILARD

Kula to miejsce gdzie nie tylko możecie co weekend bawić się na świetnych imprezach, ale także na co dzień doznać smaku zwycięstwa! Kręgle, bilard, dart – to tylko kilka rozrywek, które zapewnią Wam niezapomniany czas w naszym klubie.

Oferujemy Wam 12 nowoczesnych, profesjonalnych torów bowlingowych, na których swoich możliwości może spróbować każdy w wieku od 3 do 133 lat. Dla najmłodszych mamy pomocnicze bramki, które ułatwią grę. Do Waszej dyspozycji mamy również 6 stylowych stołów bilardowych. Pokryty niebieskim suknem, wysokiej klasy sprzęt sprawi, że bila zawsze wpadnie do właściwiej uzy!

Bowling & bilard

DYSKOTEKA

Kwintesencją zabawy w Kuli są niezapomniane dyskoteki! Nasi DJ to eksperci w wyszukiwaniu gatunków muzyki dopasowanej precyzyjnie do waszego gustu.

Na naszym parkiecie pomiędzy ogromnym barem, a klimatycznymi lożami, poczujecie się jak w krainie muzyką ociekającą, a o doskonałej jakości odsłuch, zadba profesjonalny system nagłaśniania, szanowanej na całym świecie firmy OHM.

Dodatkowo zaawansowane oświetlenie oraz efekt dymownicy sprawią, że każda dyskoteka na klimatyzowanym parkiecie będzie niezapomnianym przeżyciem!

Dyskoteka

STREFA KIBICA

U nas nie musisz kupować biletu na mecz żeby poczuć emocje jak na prawdziwym stadionie!

W Kuli na bieżąco nadajemy dla Was najważniejsze wydarzenia ze świata sportu rozgrywające się na obiektach sportowych w Polsce i na całym świecie.

U nas kibicujecie w specjalnie przygotowanej na te okazje Strefie Sport Area. To przestronna sala z projektorem, dużym ekranem oraz niezależnym źródłem dźwięku.

Emocje będziecie mogli podsycić korzystając z oferty znajdującego się w Strefie kibica baru. Różnorodny wybór alkoholi dla mężczyzn oraz wspaniałe koktajle dla kobiet wprowadzą Was w klimat prawdziwej rywalizacji.

Strefa kibica

ORGANIZUJEMY

• Imprezy firmowe
  • Imprezy prywatne